Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Waalse Gewestraad Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen Kieskring Bergen Kieskring Zinnik Kieskring Thuin Kieskring Charleroi Kieskring Nijvel Kieskring Namen Kieskring Dinant-Philippeville Kieskring Hoei-Borgworm Kieskring Luik Kieskring Verviers Kieskring Neufchâteau-Virton Kieskring Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Waalse Gewestraad > Voorkeurstemmen > Kieskring Luik > Kanton Saint-Nicolas
 
Logo van de Waalse Gewestraad
 Waalse Gewestraad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Saint-Nicolas Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
PTB+  
  15:10, 29/06/2004.
  1 Moscufo Nadia 83            
  2 Rassaa Rafik 24            
  3 Krammisch Hans 11            
  4 Mendels Flandre Céline 13            
  5 Cavas Zeki 14            
  6 Rulmont Eliane 14            
  7 Lo Furno Giuseppe 13            
  8 Bernard Alice 10            
  9 Laaouej Jilali 12            
  10 Hedebouw Line 6            
  11 Gomez Garcia Antonio 7            
  12 Vastamente Pascale 7            
  13 Vandepaer Johan 9            
 
  1 Ambrosio David 22            
  2 Olivet Danielle 5            
  3 Sneyers Alain 10            
  4 Craen Cathy 10            
  5 De Rammelaere Paul 7            
  6 Lapierre Monique 7            
  7 Boussard François 6            
  8 Hertogen Paula 10            
  9 Leblanc Cécile 11            
  10 Roemans Truus 3            
  11 Badillo-Collart Fermin 4            
  12 Donne Rosa 9            
  13 Hedebouw Hubert 8            
 
Verkiezingen - Waalse Gewestraad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie