Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Raad Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Vlaamse Raad > Voorkeurstemmen > Kieskring West-Vlaanderen > Kanton Mesen
 
Logo van de verkiezingen voor de Vlaamse Raad
 Vlaamse Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Mesen Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
VLAAMS BLOK  
  15:11, 29/06/2004.
  1 Vanhecke Frank 223            
  2 De Reuse Herman 39            
  3 Bruyninckx-Vandenhoudt Agnes 38            
  4 Sintobin Stefaan 30            
  5 Bultinck Koen 47            
  6 Servayge Veerle 35            
  7 Ravyts Kurt 18            
  8 Buyse Rika 25            
  9 Claeys Werner 48            
  10 Gadeyne Ria 22            
  11 Debouver Lode 19            
  12 Deschuytter-Tournoij Katty 23            
  13 Madoc Reinhart 16            
  14 Montens-Maes Carine 20            
  15 Vandenberghe Herman 25            
  16 De Rijcke-Deman Georgette 16            
  17 Pauwaert Ann 18            
  18 Demeulemeester Dorine 25            
  19 De Reuse-Decapmaker Goedele 17            
  20 Lecointre Claude 15            
  21 Van Parys Dieter 22            
  22 Van Temsche Frieda 21            
 
  1 Verougstraete Christian 35            
  2 De Smet Frank 14            
  3 Cnockaert Anne-Catherine 30            
  4 Vandenbulcke Herwijn 12            
  5 Vanoverschelde Marleen 16            
  6 Hoornaert Shirley 10            
  7 Dinneweth Filip 9            
  8 Libberecht Baudewin 20            
  9 Cordy Lidwina 11            
  10 Verschaeve Steven 14            
  11 Van Luchene-Decanniere Martine 8            
  12 Bruynooghe Arnold 9            
  13 Van Winkel Tine 14            
  14 Verbergt Daisy 18            
  15 Milh Rosette 10            
  16 Baert Rik 12            
 
Verkiezingen - Vlaamse Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie