Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Raad Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Vlaamse Raad > Voorkeurstemmen > Kieskring West-Vlaanderen > Kanton Lichtervelde
 
Logo van de verkiezingen voor de Vlaamse Raad
 Vlaamse Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Lichtervelde Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
VLAAMS BLOK  
  15:11, 29/06/2004.
  1 Vanhecke Frank 210            
  2 De Reuse Herman 60            
  3 Bruyninckx-Vandenhoudt Agnes 41            
  4 Sintobin Stefaan 44            
  5 Bultinck Koen 36            
  6 Servayge Veerle 54            
  7 Ravyts Kurt 32            
  8 Buyse Rika 42            
  9 Claeys Werner 37            
  10 Gadeyne Ria 44            
  11 Debouver Lode 37            
  12 Deschuytter-Tournoij Katty 38            
  13 Madoc Reinhart 28            
  14 Montens-Maes Carine 39            
  15 Vandenberghe Herman 34            
  16 De Rijcke-Deman Georgette 35            
  17 Pauwaert Ann 34            
  18 Demeulemeester Dorine 40            
  19 De Reuse-Decapmaker Goedele 37            
  20 Lecointre Claude 29            
  21 Van Parys Dieter 30            
  22 Van Temsche Frieda 42            
 
  1 Verougstraete Christian 23            
  2 De Smet Frank 15            
  3 Cnockaert Anne-Catherine 18            
  4 Vandenbulcke Herwijn 14            
  5 Vanoverschelde Marleen 18            
  6 Hoornaert Shirley 22            
  7 Dinneweth Filip 16            
  8 Libberecht Baudewin 13            
  9 Cordy Lidwina 16            
  10 Verschaeve Steven 14            
  11 Van Luchene-Decanniere Martine 19            
  12 Bruynooghe Arnold 15            
  13 Van Winkel Tine 15            
  14 Verbergt Daisy 18            
  15 Milh Rosette 16            
  16 Baert Rik 14            
 
Verkiezingen - Vlaamse Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie