Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kiesgebied BLVR Kieskring Limburg Kieskring Antwerpen Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Vlaamse Raad Kiesgebied BLVR Kieskring Vlaams-Brabant
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Vlaamse Raad > Voorkeurstemmen > Kieskring West-Vlaanderen > Kanton Torhout
 
Logo van de verkiezingen voor de Vlaamse Raad
 Vlaamse Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Torhout Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
VLAAMS BLOK  
  15:11, 29/06/2004.
  1 Vanhecke Frank 713            
  2 De Reuse Herman 140            
  3 Bruyninckx-Vandenhoudt Agnes 132            
  4 Sintobin Stefaan 131            
  5 Bultinck Koen 116            
  6 Servayge Veerle 121            
  7 Ravyts Kurt 95            
  8 Buyse Rika 113            
  9 Claeys Werner 89            
  10 Gadeyne Ria 101            
  11 Debouver Lode 83            
  12 Deschuytter-Tournoij Katty 84            
  13 Madoc Reinhart 75            
  14 Montens-Maes Carine 86            
  15 Vandenberghe Herman 80            
  16 De Rijcke-Deman Georgette 87            
  17 Pauwaert Ann 87            
  18 Demeulemeester Dorine 94            
  19 De Reuse-Decapmaker Goedele 75            
  20 Lecointre Claude 71            
  21 Van Parys Dieter 86            
  22 Van Temsche Frieda 109            
 
  1 Verougstraete Christian 78            
  2 De Smet Frank 62            
  3 Cnockaert Anne-Catherine 66            
  4 Vandenbulcke Herwijn 51            
  5 Vanoverschelde Marleen 61            
  6 Hoornaert Shirley 100            
  7 Dinneweth Filip 45            
  8 Libberecht Baudewin 47            
  9 Cordy Lidwina 55            
  10 Verschaeve Steven 43            
  11 Van Luchene-Decanniere Martine 48            
  12 Bruynooghe Arnold 45            
  13 Van Winkel Tine 49            
  14 Verbergt Daisy 46            
  15 Milh Rosette 47            
  16 Baert Rik 60            
 
Verkiezingen - Vlaamse Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie