Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brusselse Hoofdstedelijke Raad Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Voorkeurstemmen > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Kanton Ukkel
 
Logo van de verkiezingen voor de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
 Brusselse Hoofdstedelijke Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Ukkel Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
CDF  
  15:10, 29/06/2004.
  1 de Maere d'Aertrycke Pierre-Alexandre 109            
  2 Veldekens Benoît 70            
  3 Dupuis Christine 38            
  4 Courtoy Marie 31            
  5 Bourgeois Jean-Marie 21            
  6 Goldschmidt-Greindl Béatrice 19            
  7 Leonard Luc 13            
  8 Crucifix-Tombal Josette 21            
  9 Pakulski André Michel 11            
  10 Ruritariye Emmy 8            
  11 Kill Jean-Claude 11            
  12 Hanssens-Wynen Béatrice 24            
  13 Conter Jo 9            
  14 Rona-Peters Wivine 13            
  15 Minot Jacques 14            
  16 Berger-Deru Danielle 10            
  17 Scheen Roger 10            
  18 Van Grunderbeeck Liliane 5            
  19 Delouvroy Jacques 10            
  20 Pourbaix Yolaine 10            
  21 Hyde Eric 7            
  22 Baltus Alma 19            
  23 Kazadi Yves 10            
  24 de Pierpont-de Clerck Bernadette 15            
  25 Vandermosten Fabian 4            
  26 de Gerlache Louise-Marie 10            
  27 Wilmet François 6            
  28 Katshinda Marie-Odette 8            
  29 t'Serstevens Jean-Jacques 13            
  30 Geelhand de Merxem Marie-Gaëtane 6            
  31 Dertocle Alain 3            
  32 Spruyt Jeanne-Marie 3            
  33 Dosogne Christophe 5            
  34 Manirakiza Gloriose 6            
  35 Jauquet Christophe 4            
  36 Depauw-Vermosen Claudine 4            
  37 d'Ursel Gérard 13            
  38 Mwadi Kambanga Bernadette 6            
  39 Alaerts Pierre 2            
  40 de Codt - Ryelandt Laetitia 10            
  41 Van Damme Joseph 6            
  42 Jacques Monique 3            
  43 de Moreau Geoffroy 4            
  44 Kill Nathalie 6            
  45 Schmetz Fernand 2            
  46 Bulendo Mwando Cécile 6            
  47 Van Der Ghinst Vincent 3            
  48 Kumps-Kill Marie 8            
  49 Fobe Thierry 6            
  50 Guillaume-Straetmans Marianne 3            
  51 de Terwangne Werner 9            
  52 Bindels Myriam 11            
  53 Marechal Henri 5            
  54 Cottiels Annick 2            
  55 de Biolley Eric 12            
  56 Devadder Christine 5            
  57 Andre-Dumont Jean-Bernard 7            
  58 Van Vaerenbergh Paule 2            
  59 Goffinet Serge 8            
  60 Dreze Bernadette 2            
  61 Gillet Pierre 4            
  62 Baelen Dominique 4            
  63 Petit Joseph 2            
  64 Dumont de Chassart Marie-Dominique 12            
  65 de Fraipont Gauthier 4            
  66 Thirion Marie 4            
  67 Naedts Bernadette 9            
  68 Millequant Anthony 7            
  69 Pecsteen Régine 16            
  70 Poswick Juan 6            
  71 Schellekens Sylvie 11            
  72 de Merode Charles-Louis 17            
 
  1 Dupuis Christine 27            
  2 Bourgeois Jean-Marie 9            
  3 Courtoy Marie 14            
  4 Leonard Luc 12            
  5 Goldschmidt-Greindl Béatrice 10            
  6 Andre-Dumont Jean-Bernard 9            
  7 Crucifix-Tombal Josette 16            
  8 Pakulski André Michel 7            
  9 Ruritariye Emmy 5            
  10 Kill Jean-Claude 7            
  11 Hanssens-Wynen Béatrice 15            
  12 Millequant Anthony 7            
  13 Rona-Peters Wivine 7            
  14 Delouvroy Jacques 6            
  15 Berger-Deru Danielle 10            
  16 Scheen Roger 9            
 
Verkiezingen - Brusselse Hoofdstedelijke Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie