Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brusselse Hoofdstedelijke Raad Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Voorkeurstemmen > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Kanton Sint-Gillis
 
Logo van de verkiezingen voor de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
 Brusselse Hoofdstedelijke Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Sint-Gillis Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
ECOLO  
  15:10, 29/06/2004.
  1 Huytebroeck Evelyne 300            
  2 Doulkeridis Christos 135            
  3 Braeckman Dominique 136            
  4 Pesztat Yaron 58            
  5 Meunier Geneviève 63            
  6 Lahssaini Fouad 77            
  7 Delforge Céline 85            
  8 Vanhalewijn Vincent 41            
  9 Essaidi Tamimount 53            
  10 Lizani Azeddine 38            
  11 Gallez Christine 37            
  12 Lurquin Vincent 45            
  13 Collin Christine 27            
  14 Drouart André 21            
  15 Herscovici Anne 68            
  16 Verlinden Marc 20            
  17 Dirix Anne 34            
  18 Galand Paul 75            
  19 Debuyck Ginette 22            
  20 Cherke Abderrahim 37            
  21 Servais Marilou 33            
  22 Nandrin Jean-François 15            
  23 Courtois Marianne 41            
  24 Simillion Jacques 18            
  25 Lahaye Marie-Christine 37            
  26 Berlemont Jean-Louis 18            
  27 Van Nuffel-Cerise Véronique 32            
  28 Chami Rachid 46            
  29 Requile Laurence 26            
  30 Barnstijn Michel 14            
  31 Douieb Jasmina 95            
  32 Mouhssin Ahmed 46            
  33 Haffou Nezha 39            
  34 de Heusch Pierrot 28            
  35 Liesse Chantal 24            
  36 De Muijlder Yves 21            
  37 Muret Nine 52            
  38 Beni Jos 38            
  39 Finne Claire 24            
  40 Naples Pascal 10            
  41 Terlinden Anne 22            
  42 Kirkpatrick Bill 21            
  43 Trachte Barbara 32            
  44 Delchambre Philippe 26            
  45 Brouyaux Antoinette 31            
  46 Pamukcu Mehmet 35            
  47 Hoyos Emily 59            
  48 Matinfar Sharham 17            
  49 Mahieu Christine 25            
  50 Gailly Jean-Paul 19            
  51 Bouyefrouri Ouafae 32            
  52 Pinxteren Arnaud 27            
  53 Mousset Suzanne 25            
  54 Arendt Olivier 32            
  55 Vandeputte Laurence 25            
  56 Desmet Michaël 35            
  57 Swirky Inès 34            
  58 Petter Bastian 23            
  59 Tumba Isabelle 28            
  60 Mambo Elanga Babe 27            
  61 Gallez Dominique 23            
  62 Teghem Jacques 17            
  63 Decoux Dominique 26            
  64 Wertz Vincent 20            
  65 Picque Françoise 45            
  66 Paternotte Didier 18            
  67 Smeysters Christine 29            
  68 Gonzalez Miguel 23            
  69 Bennis Ghittah 122            
  70 Dubie Josy 120            
  71 Nagy Patino Marie 72            
  72 Simons Henri 62            
 
  1 Daems Alain 65            
  2 Wynants Bernadette 45            
  3 Rouyet Yves 51            
  4 Coenen Marie-Thérèse 45            
  5 Ide Bernard 16            
  6 Geuten Marie-Rose 20            
  7 Adriaen Claude 12            
  8 Gailly Véronique 54            
  9 Debry Philippe 19            
  10 Vanderschelden Marijke 20            
  11 Fierens Denis 12            
  12 Devloo Ann-Kristien 21            
  13 Angeli José 15            
  14 Theunissen Anne-Françoise 45            
  15 Adriaens Alain 26            
  16 Durant Isabelle 172            
 
Verkiezingen - Brusselse Hoofdstedelijke Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie