Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2004
  naar Belgium.be Homepage Verkiezingen 2004 Verkiezingen 2004 Helppagina  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brusselse Hoofdstedelijke Raad Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
 
  Verkiezingsuitslagen 2003
 
Europees Parlement  
Vlaamse Raad  
Waalse Gewestraad  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2004 > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Voorkeurstemmen > Brusselse Hoofdstedelijke Raad > Kanton Elsene
 
Logo van de verkiezingen voor de Brusselse Hoofdstedelijke Raad
 Brusselse Hoofdstedelijke Raad : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
 
    Kanton Elsene Status van de resultaten
Naar resultaten Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
RWF-RBF  
  15:10, 29/06/2004.
  1 Wilmet Marc 68            
  2 Williquet-Daloze Marie-Claire 27            
  3 Ernotte Philippe 22            
  4 Devosse Myriam 14            
  5 Lenaerts Philippe 12            
  6 Ceressia Dominique 7            
  7 Cornette Roland 8            
  8 Wauthier Jules 10            
  9 Latour Paule 8            
  10 Patris André 11            
  11 Manand Nicole 16            
  12 Dufrasne Jean 7            
  13 Dehaes Corine 8            
  14 Dujardin Jean 7            
  15 Kalgout Françoise 12            
  16 Horemans Jean-Marie 5            
  17 Delbart-Wilmet Anne-Rosine 11            
  18 Masson Claude 5            
  19 Wauthier Emma 6            
  20 Binon Jacques 6            
  21 Paquot Madeleine 7            
  22 Lison Pierre 5            
  23 Sadin Rolande 7            
  24 Laperche Philippe 10            
  25 Buydens Jean-Pierre 7            
  26 Muller Denise 8            
  27 Brees Marie-Louise 7            
  28 Rogissart Jacques 11            
  29 Gendebien Clara 14            
 
  1 Jacob Steve 18            
  2 Devosse Myriam 10            
  3 Daco Cyrille 13            
  4 Ceressia Dominique 3            
  5 Frankson Robert 12            
  6 Dehaes Corine 6            
  7 Wauthier Jules 9            
  8 Latour Paule 5            
  9 Seha Etienne 5            
  10 Gendebien Clara 16            
  11 Laperche Philippe 7            
  12 Sadin Rolande 4            
  13 Buydens Jean-Pierre 3            
  14 Brees Marie-Louise 6            
  15 Rogissart Jacques 7            
  16 Delbart-Wilmet Anne-Rosine 10            
 
Verkiezingen - Brusselse Hoofdstedelijke Raad - 13 juni 2004
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie